VVA gevraagd voor projectleiding kamerwebsite

By mei 22, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering is gevraagd om het project Student Rooms Breda te leiden. Het doel van dit project is het realiseren van een website voor buitenlandse studenten waarop kamers worden aangeboden.

De woningcorporaties WonenBreburg en Singelveste AlleeWonen en de onderwijsinstellingen Avans en NHTV in Breda bieden ieder jaar kamers aan voor buitenlandse studenten. Dit gebeurde tot op heden handmatig waarbij de onderwijsinstelling verantwoordelijk was voor de toewijzing.

Met Student Rooms Breda wordt dit omgedraaid. Buitenlandse studenten kunnen zelf hun kamer naar keuze uitzoeken en direct online vastleggen. Via de website wordt ook de eerste betaling online afgehandeld. Met hun creditcard kunnen de studenten zo hun plek in Breda zeker stellen.

De website en het systeem wordt ontwikkeld door FOAM Architecten uit Rotterdam. Zij hebben een vergelijkbaar systeem voor de Tilburgse kamers ontwikkeld: Your Room in Tilburg.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn