VVA helpt corporaties in Almere met WRV selectie

By december 18, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

De gemeente Almere heeft een nieuwe Huisvestingsverordening vastgesteld. Deze verordening moet vertaald worden naar een nieuw woonruimteverdeelsysteem voor woningzoekenden in de regio Almere. De corporaties GoedeStede, De Alliante en Ymere zijn daarom een selectietraject gestart. Het doel van dit traject is het selecteren van een geschikte leverancier voor het nieuwe woonruimteverdeelsysteem. VVA-informatisering helpt deze corporaties bij de selectie.

De corporaties maken een keuze tussen de huidige leverancier en een andere partij. VVA-informatisering is gevraagd de offertes en de beantwoording van het Technisch Programma van Eisen te beoordelen en de corporaties van advies te voorzien. De corporaties kunnen met behulp van dit advies een keuze maken voor één van de twee leveranciers.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn