VVA helpt corporaties in Almere opnieuw met WRV selectie

By september 9, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

VVA-informatisering heeft de corporaties De Alliante, GoedeStede en Ymere in 2012 ondersteund bij de selectie van een systeem voor woonruimteverdeling. Onlangs is vervolg aan deze opdracht gegeven in de vorm van een analyse en een markttoets.

Wij hebben de documentatie van de projectgroep beoordeeld op functionele en technische aspecten. De beoordeling vond enerzijds plaats op basis van onze ervaring met implementaties van woonruimteverdeelsystemen en anderzijds werd een vergelijking gemaakt met het selectietraject in 2012.

Vervolgens hebben we de afwijkingen ten opzichte van het selectietraject uit 2012 beoordeeld. Wij keken daarbij met name of de afwijkingen op een realistische manier zijn geschat in termen van geld, tijd en kwaliteit.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn