VVA helpt Leystromen met huurdersportaal

By augustus 3, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering heeft de afgelopen jaren Woonstichting Leystromen ondersteund bij verschillende projecten. Inmiddels is de corporatie – met zo’n tienduizend woningen – een nieuw project gestart.┬áHet doel van dit project is het realiseren van een huurdersportaal waarmee huurders via internet hun gegevens kunnen opvragen en wijzigen en transacties kunnen doen. VVA-informatisering begeleidt Leystromen bij de selectie en implemenatie van het portaal.

Woonstichting Leystromen heeft de afgelopen jaren flink vernieuwd op het gebied online dienstverlening. Na de fusie is een nieuwe website, een aangepast woonruimteverdeelsysteem en een kennisbank gerealiseerd. De volgende stap is het huurdersportaal. Leystromen heeft als kernwaarden onder andere betrouwbaar, de mens centraal en eigentijds. In dat kader willen zij hun huurders toegang geven tot hun eigen gegevens, kunnen ze sommige gegevens zelf aanpassen en is het mogelijk om online transacties door te voeren.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn