VVA helpt St. Joseph met Social Media

By mei 9, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering is geen onbekende op het gebied van social media en woningcorporaties. Dat was voor Woonstichting St. Joseph reden om samen met VVA aan de slag te gaan met social media.

Een dwarsdoorsnede van deze corporatie uit Boxtel heeft kennis gemaakt met social media tijdens een inhouse masterclass. Tijdens deze masterclass is duidelijk geworden op welke gebieden social media ingezet zou kunnen worden.

VVA-informatisering heeft voor St. Joseph een beleidsplan opgesteld waarmee de inzet van social media wordt toegelicht. Daarnaast helpt VVA-informatisering de corporatie met de inrichting van diverse kanalen en het verzorgen van workshops voor individuele medewerkers.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn