VVA-informatisering aan de slag bij Antares

By november 7, 2010 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering is gevraagd woningcorporatie Antares te ondersteunen op het gebied van conversie. Antares is een woningcorporatie met ruim 5.500 woningen in het Limburgse Tegelen. Bij Antares zal VVA-informatisering de rol van deelprojectleider conversie op zich nemen.

Antares is gestart met de implementatie van Empire van DSA-Vision. Een belangrijk onderdeel daarvan is de conversie gegevens van het oude systeem naar het nieuwe systeem. In dit geval gaat het om BIS van het NCCW, maar het is mogelijk dat ook vanuit andere systemen een conversie naar Empire moet plaatsvinden. Een vergelijkbare opdracht heeft VVA-informatisering onder andere uitgevoerd bij WonenBreburg.

Om te zorgen dat de juiste set gegevens op het juiste tijdstip en in het juiste formaat beschikbaar zijn in de testperiode en voor de livegang, is VVA-informatisering ingeschakeld. De ‘deelprojectleider conversie stuurt op basis van input vanuit de business het gehele proces rondom de gegevensconversie aan.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn