VVA ondersteunt Aedes bij onderzoek landelijk huurportaal

By september 19, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

Aedes, vereniging van woningcorporaties, onderzoekt de mogelijkheden om te komen tot een landelijk huurportaal. Directe aanleiding zijn zowel algemene maatschappelijke factoren zoals wens tot transparantie, openbreken van de woningmarkt als toenemende technische mogelijkheden en maatschappelijke ontwikkelingen.

VVA-informatisering is als onafhankelijk informatiseringsbureau door Aedes geselecteerd om te ondersteunen bij dit onderzoek. VVA-informatisering zal haar ICT kennis inbrengen en op dit gebied Aedes en de kopgroep adviseren die bestaat uit meer dan 15 corporatiebestuurders uit het hele land. Hierbij kijken we onder andere naar zaken als techniek, architectuur, standaarden en functionaliteit.

Meer informatie over het landelijk huurportaal is te lezen op de website van Aedes.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn