VVA ondersteunt corporaties Bergh en Laris bij fusie

By november 10, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

Woningstichting Bergh en Laris Wonen en Diensten werken sinds een aantal jaren samen op diverse onderdelen in de bedrijfsvoering. VVA-informatisering heeft bij beide corporaties de gezamenlijke implementatie van een nieuw ERP systeem begeleid. Bergh en Laris zijn van plan te fuseren. VVA begeleidt deze fusie op het gebied van informatisering en automatisering.

We bieden de ondersteuning door met de corporaties een I&A fusieroadmap op te stellen. In deze roadmap worden de belangrijkste I&A gerelateerde (deel)projecten in kaart gebracht. Vervolgens wordt per project uitgewerkt wat de doelstellingen, het belang, de urgentie en de risico’s zijn. Ook de verwachte impact op de organisatie en de benodigde middelen worden hierin meegenomen. Tot slot worden alle projecten in samenhang en onderlinge afhankelijkheid in een totaalplanning gehangen.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn