VVA ondersteunt WonenBreburg bij verbetering huurincasso

By februari 2, 2015 juli 24th, 2020 Nieuws

WonenBreburg heeft het proces van huurincasso kritisch bekeken. De conclusie is onder andere dat het proces efficiënter moet worden ingericht en de huurachterstanden omlaag moeten. Om deze doelstellingen te realiseren, is een nieuw procesontwerp opgesteld. Op basis van dit procesontwerp is getoetst of het huidige ERP systeem deze ondersteuning kan bieden. Dit bleek niet het geval te zijn.

Vervolgens is in de markt een leverancier gezocht die de juiste softwareondersteuning kan bieden en tevens op een goede manier kan integreren in het bestaande applicatielandschap. Op basis van onderzoek naar verschillende leveranciers én een positieve business case is besloten om het procesontwerp te implementeren met ondersteuning van creditmanagement software.

De volgende stap is het opstellen en vaststellen van een projectplan. Vervolgens wordt gestart met het opstellen van een blauwdruk voor de inrichting van de software en de koppelingen met de bestaande informatiesystemen.

VVA-informatisering verzorgt de projectleiding voor WonenBreburg.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn