VVA stelt business case digitale dienstverlening op met De Woonplaats

By april 23, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

De Woonplaats wil de interactie met haar klant optimaal faciliteren met als doel de communicatie te verbeteren met verlaging van de kosten. Er wordt sterk ingezet op digitalisering van de dienstverlening. Voordat De Woonplaats verder stappen zet op dit gebied, is er een behoefte aan een business case. De Woonplaats heeft VVA-informatisering gevraagd te ondersteunen bij het opstellen van deze business case.

De business case moet antwoord geven op de vraag of investeringen in digitale dienstverlening financieel verantwoord zijn. Daarnaast moet de business case aangeven in welke vorm De Woonplaats de ambities op het gebied van digitale dienstverlening kan invullen.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn