Woonburg stelt digitale strategie op met VVA-informatisering

By november 20, 2013 juli 24th, 2020 Nieuws

De Zeeuwse woningcorporatie Woonburg is eerder dit jaar onder begeleiding van VVA-informatisering ‘in de cloud’ gebracht. Na dit outsourcingstraject is Woonburg aan de slag gegaan met een digitale strategie. VVA-informatisering heeft de corporatie geholpen bij het opstellen daarvan.

 

Een belangrijke reden om de digitale strategie op te stellen, was het dit jaar nieuw opgestelde ondernemingsplan. Het doel van de digitale strategie is het borgen van de samenhang tussen beleid & organisatie en de informatisering & automatisering (I&A).

Met de digitale strategie is in kaart gebracht welke ontwikkelingen op I&A gebied moeten gebeuren om plannen op de lange termijn te realiseren. Hierbij is rekening gehouden met de bestaande situatie op de werkvloer en relevante externe ontwikkelingen die toegepast kunnen worden.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn