Woongoed Middelburg stelt digitale strategie op met VVA

By maart 12, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

VVA-informatisering stelt samen met Woongoed Middelburg een digitale strategie op. In deze digitale strategie staan uitgangspunten op gebied van Informatisering en Automatisering (I&A). Ze beschrijven de I&A koers voor de komende jaren.

Er wordt een doorvertaling gemaakt van de organisatiedoelstellingen naar de gewenste procesinrichting, informatievoorziening, applicatieondersteuning, beheerorganisatie en informatiebeveiligingsaspecten. Ook wordt op basis van een analyse van de huidige I&A huishouding en de gewenste situatie een projectenkalender opgesteld. Daarbij wordt rekening gehouden met markt- en ICT ontwikkelingen en trends die goed ingezet kunnen worden voor de realisatie van het eindplaatje. De digitale strategie wordt voor de zomervakantie opgeleverd en aan het MT gepresenteerd.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn