Woonruimteverdeling op de schop bij Antares

By juni 20, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

Antares, een corporatie uit het Limburgse Tegelen, heeft VVA-informatisering gevraagd te ondersteunen op het gebied van woonruimteverdeling. Eerder ondersteunde VVA de corporatie al op het gebied van conversie. Bij Antares voldoet het optiemodel niet meer aan de hedendaagse eisen van de klant en corporatie. Het optiemodel blijkt steeds meer bewerkelijk en wordt als inefficiënt ervaren. Potentiële klanten moeten effectiever en directer een woning aangeboden krijgen.

Antares heeft besloten om het optiemodel los te laten en te kiezen voor een aanbodmodel. Antares is inmiddels gestart met de voorbereidingen door de beleidsregels op te stellen en uit te werken in een functioneel ontwerp. VVA-informatisering is gevraagd de verdere uitvoering van dit project op zich te nemen. Daarbij vervullen wij de rol van Projectleider en Informatiseringsadviseur.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn