Woonstichting ’thuis live met nieuwe website

By juli 18, 2013 juli 23rd, 2020 Nieuws

De woningcorporaties Aert Swaens uit Veldhoven en Domein uit Eindhoven zijn gefuseerd. Vanaf deze maand zijn zij officieel Woonstichting ’thuis. Beide corporaties zijn bekend bij VVA-informatisering; we hebben daar verschillende projecten begeleid. Tijdens het fusieproces is VVA-informatisering gevraagd de projectleiding van de implementatie van een nieuwe website te verzorgen. De website is inmiddels live en te bekijken via www.mijn-thuis.nl.

De website is ontwikkeld door Qvision en is voorzien van een interactief woningzoekendenportaal. Dit portaal is gekoppeld aan het primaire systeem ViewPoint van Itris. Voor bezoekers met een smartphone is een mobiel portaal ontwikkeld. Zo kan ook via de telefoon het woningaanbod worden bekeken én kunnen woningzoekenden realtime reageren. De reactie wordt vervolgens automatisch in ViewPoint verwerkt.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn