Woonveste maakt kennis met social media

By december 19, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

Woonveste is een wooncorporatie met ongeveer 5.500 woningen in de regio Heusden, Haaren en ‘s-Hertogenbosch. De corporatie is druk bezig met de implementatie van een nieuwe website. Social media krijgt op die website een belangrijke plek. Maar wat is het? En wat kun je er mee? Twee belangrijke vragen waarop Woonveste graag antwoord wilde. Dat antwoord hebben ze gekregen tijdens een interactieve workshop social media op locatie.

De workshop bestond uit twee delen. De ochtend was bedoeld voor een grote groep medewerkers en gaf algemene informatie over en voorbeelden van social media. Er werd specifiek ingezoomd op de mogelijkheden voor woningcorporaties en de toepassingen op de nieuwe website van Woonveste. In de middag ging een deel van de groep écht aan de slag. Onder leiding van Joop Reijnhoudt werden er zes stappen doorlopen. Het resultaat van deze middag was een concreet plan van aanpak op het gebied van social media.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn