WS Bergh kiest voor vervolg ook voor VVA

By augustus 15, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering heeft enkele maanden geleden een interessante opdracht afgerond bij Woningstichting Bergh. Dit is een een Achterhoekse corporatie met ongeveer 1.500 woningen. Woningstichting Bergh wilde graag weten wat de eisen en wensen van de organisatie zijn voor de komende jaren op het gebied van informatisering en automatisering. De uitkomst van het traject was dat de corporatie een nieuw primair systeem wil gaan selecteren. Woningstichting Bergh heeft VVA-informatisering gevraagd te helpen bij de selectie van een nieuw systeem.

Woningstichting Bergh heeft aangegeven te willen gaan voor een gefaseerde aanpak, waarbijvvoldoende beslismomenten worden ingebouwd om te bekijken of het nog zinvol is om door te gaan met de pakketselectie. Men gaat starten met het uitnodigen van een aantal leveranciers, zodat zij een kans krijgen hun systeem te tonen aan de medewerkers van Woningstichting Bergh. Vanzelfsprekend zal de huidige leverancier NCCW onderdeel uitmaken van het traject.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn